آینه و کنسول زیبایی پذیرایی شما

آینه و کنسول زیبایی پذیرایی شما

آینه و کنسول زیبایی پذیرایی شما 440 300 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

آینه و کنسول  یکی از مهم ترین وسایل دکوری اتاق پذیرایی به شمار می آید. شما می توانید با حذف آینه از کنسول و قرار دادن عکس های یادگاری بر روی آن در ابتدا یک میز خاطره انگیز بسازید. اگر تمایل داشته باشید می توانید در مجاورت میز پذیرایی از این میز دکوری بهره بگیرید تا کاربرد های بیشتر آن برای شما مشخص شود.این سبک میزها نه تنها به عنوان یک میز پذیرایی بلکه نقش بسیار پررنگی برای جایگذاری وسایل دارند. این میز به راحتی نقش یک میز چرخ دار، یک بوفه، درآور و میز دکوری را برای شما ایفا می کند.

آینه و کنسول از چه جنسی باشد؟

آینه و کنسول در راهروی ورودی خانه استفاده می شود. برای ساخت آینه و کنسول از سرامیک، سنگ مرمر، چوب سفید، چوب قهوه ای و فلز استفاده می شود. کنسول های چوبی که به رنگ گردویی، فندقی و ماهاگونی هستند، ماندگاری بیشتری دارند و می توان بر روی آنها منبت کاری کرد که زیباتر می شوند. کنسول هایی که چوب های سفید رنگ به مانند قهوه ای ها ساخته می شوند. استحکام زیادی ندارند.

آینه و کنسول با سنگ مرمر استحکام بالایی دارد و عمر طولانی باعث گران شدن قیمت آن شده است. آینه و کنسول فلزی از آلیاژهای ضد زنگ ساخته می شود که استحکام و عمر طولانی دارد. دور از ذهن نیست اگر بگوییم اتاق پذیرایی در نگاه بسیاری از مهمانان ویترین خانه ی ماست و ایجاد طراحی زیبا و با سلیقه برای دکوراسیون اتاق پذیرایی به گونه ای نشانگر نظم و شخصیت اعضای خانواده مخصوصا بانوی خانه است.

کاربرد کنسول 

کنسول کاربردهای مختلف و زیادی دارد. می توان گلدان و کتاب را کنسول  گذاشت.یا وسایل ریزو کوچک را داخل کشو های کنسول قراربدهیم. حتی بعضی ها از کنسول به عنوان میز تحریراستفاده می کنند.کنسول اغلب همراه آینه استفاده می‌شود که می توان کنسول را بدون آینه هم در دکوراسیون منزل قرار داد.

 

 

آینه و کنسول دکوری

آینه و کنسول دکوری

در اتاق نشیمن میز کنسول چه کاربردی دارد؟

اگر اتاق نشیمن شما از مساحت قابل قبولی برخوردار است بدون شک میز کنسول مهر نهایی برای دکوراسیون داخلی شما به شمار می آید. شاید یک شمعدان و آینه رومیزی ایده خوبی برای دکور کردن میزهای کنسول به شمار آید. اتاق نشیمن را باید زیبا تر از تمام بخش های منزل دیزاین کرد زیرا رفت و آمد زیاد در این فضا نیازمند زیبا سازی بیشتر است.

اگر از میز کنسول در اتاق نشیمن استفاده می کنید برای شما چند توصیه داریم. با قرار دادن آلبوم یادگاری خود مهمان های خود را در شب نشینی ها شگفت زده کنید.