اهمیت چوب راش در مبلمان راحتی 

اهمیت چوب راش در مبلمان راحتی 

اهمیت چوب راش در مبلمان راحتی  760 600 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

چرا از چوب راش در ساخت کلاف مبلمان استفاده می شود؟

هنگامی که می خواهید از  چوب راش در مبلمان راحتی  خود استفاده کنید،برای ان که تشخیص دهید چوب راش است یا خیر؛ باید این را بدانید که چوب راش رنگ کرم مایل به قرمز دارد.

هم چنین این چوب از سنگینی متوسطی برخوردار است و بافت های آن به صورتی است که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ هایی که چوب را فرسوده کرده، مقاوم است. از این رو دارای عمر طولانی خواهد بود.

چوب راش در مبلمان راحتی 

چوب راش در مبلمان راحتی

دلایل خرید چوب راش در مبلمان راحتی

به دلیل آن که چوب راش از دسته چوب های نرم می باشد و این نرمی باعث می شود تا در هنگام برش دادن و اعمال طراحی روی چوب از انعطاف بالایی برخوردار باشد.

علاوه برآن نیز چوب راش، خوش تراش هم نیز هست یعنی قابلیت ورق ورق شدن ان نسبت به دیگر چوب های سخت بیشتر است از این رو برای تولید مبلمان و مصنوعات چوبی بسیار مناسب است.

چوبی که در صنعت مبل سازی استفاده می شود باید دارای ویژگی هایی نظیر استحکام، مقاومت در برابر کنده کاری، بافت یک دست و نداشتن گره، نرمی و انعطاف باشد که همه ی این شاخصه ها در چوب راش وجود دارد.

از همه ی آن ها مهم تر این که دسترسی به این چوب چون در کشورمان تولید می شود، به راحتی صورت می گیرد به همین دلیل در صنعت مبل سازی از چوب راش به وفور استفاده می کنند.

از دیگر دلایلی که از چوب راش در صنعت مبل سازی استفاده می شود می توان به مقاومت این نوع چوب در برابر رشد انواع قارچ و نفوذ حشرات اشاره کرد و همین مقاومت سبب استحکام و استمرار استفاده از چوب راش در صنعت مبل سازی شده است.

برای آشنایی و خرید با انواع مبلمان راحتی می ‌توانید به سایت اینترنتی وینرال مراجعه کنید.