ایده های جذاب چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

ایده های جذاب چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

ایده های جذاب چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری 600 393 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

چیدمان بهتر با  چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری در کنار همدیگر

در خانه های قدیمی با توجه به بزرگ بودن فضای پذیرایی چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری در کنار هم کار بسیار سختی نبود، اما امروزه در زندگی های آپارتمان نشینی و کمبود فضا نیاز به ایده های است تا از فضای کوچک بهترین استفاده شود.

در نظر داشته باشید که مبلمان و ناهار خوری عضو اصلی منزل های امروزی هستند پس چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری بعد از در نظر گرفتن فضا به سلیقه ی شما در چیدمان هم بستگی دارد.

چیدمان سالن خانه چندان کار سختی نیست ولی وقتی قرار باشد میز ناهارخوری هم قسمتی از سالن خانه را اشغال کار کمی سخت می شود.

پس بهتر انتخاب دقیقی داشته باشید.

 

چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

 

بعد از انتخاب دکوراسیون منزل، باید اندازه ی دقیق پذیرایی خودتان را داشته باشید.

برای پذیرایی بزرگ حتما میز نهارخوری تهیه کنید

اگر نشیمن بزرگی دارید یک بخش از منزل خود را که نزدیک به آشپزخانه می باشد به میز ناهار خوری اختصاص دهید، و به این صورت با داشتن فضایی تفکیک شده به زیبایی هرچه بیشتر نشیمن خود کمک کنید.

برای این کار سعی کنید آن دسته از کاناپه هایی که همجوار با میز ناهار خوری هستند را پشت به میز بچینید، اگر تمایل به این کار نداشتید، با استفاده از وسایل دکوری، گیاهان دکوراتیو و قرار دادن مابین میز ناهار خوری و سرویس مبلمان آنها را از هم تفکیک کنید.

برای زیبا تر نشان دادن پذیرایی بهتر است که روکش های صندلی های میز ناهارخوری را با مبلمانتان هماهنگ کنید.

چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری

چیدمان مبل راحتی و ناهارخوری در فضای مستطیلی شکل

در اتاق های مستطیلی شکل چیدمان راحت تری خواهیم داشت، یک قسمتی از اتاق را به چیدمان مبل راحتی اختصاص میدهیم و در ادامه ی سالن پذیرایی میز نهارخوری چیده می شود.

برای شروع، شما می‌توانید فضای خود را با استفاده از مبل و قرار دادن آن در مرکز اتاق تعریف کنید. پشت مبل شما باید به طرف فضای ناهارخوری باشد تا بتوانید این دو فضا را از هم جدا کنید.

برای تکمیل دکوراسیون اتاق نشیمن خود بهتر است که یک یا دو صندلی را در اطراف میز جلو مبلی قرار دهید.

چیدمان در خانه های کوچک

مبلمان ال و میز ناهارخوری گرد بهترین انتخاب برای چیدمان در خانه های کوچک و نقلی است.

مبلمان های ال، یک کُنج سالن خانه را پوشش می دهد و ناهارخوری در کنج دیگر سالن پذیرایی خانه چیدمان میشود. میزهای گرد معمولا کمتر از میزهای مستطیل شکل فضا اشغال می کنند و در مقابل به تعداد افراد بیشتری سرویس می دهند.

برای آپارتمان های امروزی میزنهارخوری ۴ نفره را به شما پیشنهاد می کنیم.

همنشینی فضای غذا خوری با اتاق نشیمن

اگر کشیدگی فضا زیاد است و شما هم نیازمند داشتن فضای غذاخوری در خانه هستید بهتر است بخشی از آن را برای قرار دادن میز و صندلی غذاخوری در نظر بگیرید.

در این موقعیت بدون هیچ دیواری و تنها با چیدمان درست، می توانید فضای داخلی خانه را تفکیک کنید. اما نکات زیر را فراموش نکنید.