با انواع کوسن مبل ،مبلتان خالی نمی ماند…

 با انواع کوسن مبل ،مبلتان خالی نمی ماند…

 با انواع کوسن مبل ،مبلتان خالی نمی ماند… 587 351 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

 با انواع کوسن مبل ،منزلتون را تغییر دهید

استفاده از اکسسوری به خانه عمق، رنگ و روح می‌دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با سلیقه و ذوق وسائل تزئینی را متناسب با هم بچینید و فضای دلربایی را ایجاد کنید، استفاده از انواع کوسن مبل و حتی نورپردازی باعث جذاب‌تر شدن فضای خانه می‌شود.

یکی از مهم ترین وسایل ها در هنگام خرید مبل، کوسن مبل میباشد چرا که علاوه بر راحتی هنگام نشستن روی مبل زیبایی خاصی برایدکوراسیون خانه  و مبل میدهد.

کوسن یا بالش مبل انواع مختلفی دارد و به اندازه و طرح های مختلفی ساخته میشوند. هنگام خرید مبل باید با توجه به طرح و رنگ مبل خود کوسن مبل را انتخاب کنید.

انواع کوسن مبل

انواع کوسن مبل

انتخاب کوسن مبل مناسب و زیبا تاثیر زیادی روی زیبایی مبل دارد. گاه هنگام نگاه کردن به مبل خود فکر میکنید که عمر مبلتان تمام شده، ولی اگر نگاهی واقع بینانه داشته باشید و بیشتر توجه کنید میبینید که فوم مبل ها خراب شده یا کوسن مبل ها نامرتب و یا خراب شده است.

بهتر است به سراغ جزئیات انواع کوسن مبل که تا الان به آن توجه نشده است برویم. مانند  موادی که درون کوسن هست ویا کوسن مناسب برای مبل انتخاب شده برای منزلتان .

همانطور که در هنگام خرید مبل به ابر و اسفنج داخل ان اهمیت زیادی میدهید باید این مسائله را هنگام خرید کوسن نیز مورد توجه قرار دهید. چیزی که داخل کوسن قرار میگیرد به اندازه ی طرح و پوشش بیرونی آن مهم است.

اصلی ترین وظیفه های کوسن ها علاوه بر ایجاد زیبایی باعث راحتی شما و همچنین ضربه گیر بودن برا مبلمان میباشد. پس اهمیت زیادی دارد.

انواع کوسن مبل از نظر جنس

کوسن مبلی پشمی و کرک دار

یک گزینه مناسب برای انتخاب یک کوسن یا بالش مبل مناسب کوسن پشمی هست.این نوع کوسن ها از نوع نرم ترین و لوکس ترین  نوع کوسن ها هستند.

این نوع کوسن ها در یک لایه ی ضخیم فیبر پلی استر پیچیده شده است. و پس از آن در یگ لایه ای ضخیم که از ترکیب کرک و پلی فیبر ساخته شده است پیچیده میشود. هفته ی فوم نازک است و بیشتر مواد تشکیل دهنده ی این نوع کوسن ها کرک است.

این نوع کوسن ها مانند بالش  هستند و با استفاده این نوع کوسن ها راحتی فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. این نوع کوسن ها طوری ساخته شده اند که وقتی روی آن ها مینشینید کمی تغیر شکل میدهد.

پس هر بار که از روی کوسن بلند میشوید باید ان را مرتب کنید.تا به ابعاد و ظاهر قبلی خود برگردد.این نوع کوسن ها به دلیل اینکه هر بار باید آن را مرتب کنید برای افراد بی حوصله و کسی که با خانه داری آشنا نیست به هیچ عنوان مناسب نیست.

کوسن مبل فنردار

دومین انتخاب برای مبلمان از نظر نرمی کوسن های فنر دار هستند. داخل کوسن ها از فتر های پیچیده شده ساخته شده است.

این هسته فنری به وسیله ی جعبه ی فومی احاطه شده و با لایه ی ضخیمی از فیبر پلی استر پر شده است. همه ی این ها توسط یک وسیله ای که از جنس فیبر پلی استر ساخته شده است پوشانده میشود.

فنرها احساس انعطاف پذیری را ایجاد میکنند و به دلیل اینکه در نشیمن مبل ها قرار دارند راحتی و نرمی خاصی در آن ها احساس میشود.یکی از خاصیت های این نوع کوسن ها نگه داشتن شکل است.

پس از نشستن باید  کوسن را مرتب و پف دار کنید.اگر خواهان نرمی و راحتی هستید این نوع کوسن مبل برای شما مناسب و انتخابی عالی است.

کوسن مبل تمام فوم

یکی از بهترین نوع کوسن ها از نظر نرمی و راحتی کوسن های تمام فوم است. این نوع کوسن ها از یک هفته فوم با تراکم بالا  ساخته شده و توسط یک لایه ای نرم تر از فوم در برگرفته شده است.
اگر شما نشیمن سفت را بیشتر دوست دارید پس مطمعن باشید که این نوع  کوسن ها برای شما مناسب است چون کوسن کمترین چروک را برمیدارد و هنگام بلند شدن همان شکل قبلی خود را بدون هیچ تغیری حفظ میکند.

 

انواع کوسن مبل

انواع کوسن مبل