با خرید مبل مناسب زیبایی برای منزلتون به ارمغان بیاورید

با خرید مبل مناسب زیبایی برای منزلتون به ارمغان بیاورید

با خرید مبل مناسب زیبایی برای منزلتون به ارمغان بیاورید 441 240 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

خرید مبل

یک انتخاب جذاب و دلنشین

خرید کردن یکی از کارهای مورد علاقه ی افراد است . در بین اقشار مختلف جامعه خانم ها نقش نقش پر رنگ تری در این زمینه دارند . مخصوصا اگر برای طراحی و دکوراسیون خانه باشد. خرید مبل ممکن است برای هر کسی حداقل یک بار در زندگی اتفاق افتاده باشد . آیا میدانید برای اینکه یک خرید موفق داشته باشید باید به چه نکاتی توجه کنید ؟

خرید مبل

خرید مبل

یکی از نکات این است که باید در خرید مبل به دنبال جایی باشید که محصولاتشان قیمت مناسب و کیفیت خوبی داشته باشد . بار ها دیده یا شنیده شده که فلان مبل را که مثلا شما دستی ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان خریده اید در جای دیگر همان مبل را با قیمت ۷۰۰۰۰۰۰ تومان می توان تهیه کرد . پس به جا و مکان آن توجه نمایید . نکته بعدی اینکه حتما از گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن شوید سپس خرید فرمایید تا بعد از معامله پشیمان نشوید . نکته بعد می تواند سلیقه ی همه ی اعضای خانواده باشد که اگر رضایت همه در خرید مبل لحاظ شده باشد بعد از آمدن مبل ها به خانه همه با اشتیاق و خوشحالی از آن استقبال خواهند کرد .

در خرید مبل می توان به موارد زیر دقت و توجه داشت :

۱ – استحکام و جنس : در خرید مبل مسئله ی استحکام و بسیار حائض اهمیت است . مبلمان یک اسکلت چوبی دارند که به آن کلاف می گویند و دیگری همان ابرو پارچه ی مبل است که روی کلاف را می پوشاند . هر کدام از این دو قسمت ( کلاف ، پارچه ) از جنس نامرغوب باشند مبلمان شما زودتر از زمانی که فکر می کنید خراب خواهند شد حتی اگر ظاهر زیبایی داشته باشند .
۲ – اندازه پذیرایی : در خرید مبل دقت کنید که اگر پذیرایی شما کوچک است از مبلمان جمع و جور و کم حجم استفاده کنید و سمت انتخاب مبل های حجیم و جاگیر نروید .
۳ – رنگ : انتخاب رنگ مبل در نظافت و تمیزی مبل شما تاثیر زیادی خواهد داشت . مبلمان رنگ روشن معمولا زودتر کثیف و چرک می شوند و اگر شما کودکی در منزل دارید سعی کنید از مبلمان به رنگ تیره استفاده کنید و یا مبل های خود را با رو مبلی کاور دوزی کنید .
۴– مشاوره : به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید مبل با چند کارشناس و یا کسانی که تجربه ی خرید مبل را داشته اند مشورت بگیرید و از راهنمایی های ایشان بهره ببرید . از فضای مجازی و اینترنت هم می توانید کمک بگیرید . حتی می توانید از دوستان و آشنایان و بستگان هم نظر خواهی کنید تا بتوانید یک انتخاب عالی و سنجیده داشته باشید .
۵ – توجه به دکوراسیون خانه : در خرید مبل باید دکوراسیون و نوع چیدمان خانه نیز در نظر گرفته شود. در بعضی از خانه ها علاوه برقرار گرفتن مبل وسایل دیگری نیز در پذیرایی وجود دارد که انتخاب مبل باید متناسب با آن ها باشد و مبل ها مزاحم قرار گرفتن اشیاء دیگر نباشند