ترکیب رنگ مبلمان راحتی در منزل

ترکیب رنگ مبلمان راحتی در منزل

ترکیب رنگ مبلمان راحتی در منزل 450 301 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

ترکیب رنگ مبلمان راحتی در منزل شما

ترکیب رنگ مناسب

بیشتر خانم‌هایی که خودشان دکوراسیون منزلشان را دیزاین می‌کنند با این موضوع موافق هستند که نحوه ترکیب رنگ مبلمان راحتی در منزل بین شش ماه تا یکسال دوام نخواد داشت از این رو در انتهای سال و با فرا رسیدن فصل بهار، در کنار امور خانه تکانی، دستی هم به چیدمان و ساختار خانه می‌کشند و گاهی نیز هزینه کرده و به دنبال خرید وسایل جدید می‌روند.

سوالی که شاید برای هر کسی پیش اید این است که حال چه رنگی را انتخاب کنیم؟ چه رنگ مناسب است؟ چه رنگی ماندگاری بیشتری دارد؟

اتاق نشین نسبت به بقیه ی مکانهای منزل بیشتر از نظر سبک چیدمان مورد توجه قرار می گیرد،و معمولا بهترین ها را برای پذیرایی خودمان انتخاب می کنیم.

 

رنگ مبلمان راحتی

رنگ مبلمان راحتی

ترکیب رنگ مبلمان راحتی

نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که همیشه فضای منزل و نور را در نظر بگیرید و بعد از آن خرید کنید.

در این مقاله گروه وینرال به شما را با چند رنگ مختلف مبلمان راحتی آشنا می کند.

ترکیب رنگ طوسی، صورتی چرک

این ترکیب رنگی، یک فضای آرام و دکوراسیونی آرامش بخش را برای شما به وجود می آورد. رنگ طوسی می تواند کل مبل شما را در بر بگیرد، و رنگ های صورتی و بنفش می تواند به وسیله کوسن ها به دکوراسیون داخلی تان اضافه شود.

حتی شما می توانید یک ست مبلمان خود را با دو رنگ مختلف با هم ست کنید.

مثلا کاناپه های طوسی را انتخاب کنید و مبل راحنی تک نفره های خود را صورتی انتخاب کنید.

ترکیب رنگ مبلمان طوسی و صورتی

ترکیب رنگ مبلمان طوسی و صورتی

ترکیب رنگ مبل راحتی کرم و قهوه ای

این دو رنگ هنوز هم طرفداران مخصوص خود را دارد،بیشترین انتخاب و سلیقه ی افراد انتخاب چوب با رنگ قهوه ای و پارچه ی کرم رنگ است.

رنگ قهوه ای در پارچه های چرم طرفدارن خود را دارد.

رنگ قهوه‌ای انتخاب بسیار خوبی برای افرادی است که در منزل خود بچه خردسال دارند، زیرا نه تنها به راحتی کثیف نمی‌شود، بلکه اگر کثیف هم شود خیلی مشخص نمی‌شود.

مبلمان کرمی که بافت دار هستند می توانند انتخاب خوبی برای سالن پذیرایی باشند. توجه داشته باشید که رنگ کرمی از انواع رنگ های کلاسیک است و با رنگ هایی نظیر سیاه و قرمز و خاکستری و آبی تیره به راحتی ترکیب می شود.

مبلمان راحتی کرم و قهوه ای

مبلمان راحتی کرم و قهوه ای

رنگ سرخابی برای مبل های راحتی

یکی از رنگ های جذابی که می توانید برای مبلمان منزل تان به کار ببرید، رنگ سرخابی است.

استفاده از این رنگ گرم، جرات و جسارت زیادی را می خواهد، اگر فکر می کنید سریع از چنین رنگ هایی خسته می شوید. پس فکر استفاده از آن را از سر بیرون کنید، اما اگر فکر می کنید که دلتان می خواهید این رنگ مهمان خانه تان باشد، درنگ نکنید.

برای این که جلوه مبل های تان از دست نرود، تعدادی کوسن با پس زمینه های روشن، مثلا سفید به آن اضافه کنید.  برای به وجود آمدن ترکیب های رنگی، کوسن ها قابل اعتنماد ترین اند.