طراحی دکوراسیون منزل با مبل راحتی یو شکل

طراحی دکوراسیون منزل با مبل راحتی یو شکل

طراحی دکوراسیون منزل با مبل راحتی یو شکل 800 560 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

مبل راحتی یو شکل نمونه مبل جذاب خانه های ایرانی

مبل راحتی یو شکل از زمانی که وارد بازار مبل شد به راحتی جای خود را در خانه ها پیدا کرد، در واقع دلیل نامگذاری مبل یو شکل حرف یو انگلیسی است.

مبلمان قطعه اصلی در اتاق های خانه مثل نشیمن و پذیرایی محسوب می شوند، طوریکه به راحتی می توان از آنها بعنوان یک نقطه کانونی در دکوراسیون استفاده کرد و زیبایی خانه را به وسیله آن ها چندبرابر افزایش داد که البته این به سلیقه و هنر شما در چیدن مبل در منزلتان دارد.

مبل راحتی یو شکل

مبل راحتی یو شکل

چیدمان این مبل ها باعث شده همه اعضای خانواده به راحتی کنار یکدیگر نشسته و استراحت کنند البته باید دقت داشته باشید فضایی که توسط مبلمان یو اشغال میشود نسبتا زیاد است

رفت و آمد راحت در اطراف مبل راحتی یو شکل

مبل راحتی یو شکل در در شکل‌ و طراحی‌های متنوعی در دسترس هستند. همانطور که گفتیم، واحد پایه مبل که در دو طرف مبل ال یو قرار دارد، اگر به درستی در فضای اتاق قرار نگیرد، می‌تواند بسیار ناخوشایند باشد. با اینکه بیشتر افراد گوشه‌های اتاق و کنار دیوارها را برای چیدمان مبل ال در منزل مناسب می‌دانند، اما در مورد مبل راحتی یو شکل قضیه فرق می‌کند. شاید این دو چیدمان، ساده‌ترین روش قرارگیری مبل یو باشند، اما مطمئنا بهترین آن نیستند. اتاق نشیمن شما محلی برای اجتماع و استراحت اعضای خانواده است و این نوع چیدمان ممکن است رفت و آمد در اتاق را مشکل نماید. سعی کنید مبل خود را در مرکز اتاق قرار دهید و با کمک یک میز جلو مبلی دکوراسیون مبل خود را تکمیل و احساس راحتی بیشتری به آن دهید. فضای کافی را برای اطراف مبل یو در نظر بگیرید تا حرکت در فضای اتاق آسان‌تر شود.

دسته بندی ظاهری مبل راحتی یو شکل

به طور کلی مبمان یو از لحاظ ظاهری به دو نوع متقارن و نامقتارن دسته بندی میشود که مدل نامتقارن آن به نام مدل ابر و مه نیز شناخته میشود. در نگاه اول شاید به نظر برسد مدل مبلمان طرح یو به صورت نامتقارن بیشتر شبیه مبل ال شکل باشد اما بین این دو مدل تفاوت های زیادی وجود دارد که آنها را از یکدیگر متمایز میکند.

مبل راحتی یو شکل برای فضای کم آپارتمان

مدل مبل طرح یو معمولا برای خانه هایی با مساحت زیاد و یا خانواده هایی با تعداد فرزندان ۳ به بالا مورد استفاده قرار میگیرد که همین امر نشان دهنده فضایی است که مبل های طرح یو در خانه اشغال میکند و باید برای چیدمان اینگونه مبلمان ایده ها و توجه ویژه ای داشت که بتوانید آنها را به زیباترین وجه در خانه خود قرار دهید.

مدل مبل های یو شکل بارنگ های شاد

رنگی که برای مبلمان خود انتخاب می کنید یک نکته مهم است که عموما به سلیقه افراد بستگی دارد. اکثر مردم مدل مبل های خود را در طرح هایی با پارچه های سفید و کرم انتخاب می کنند و سپس الگوها و رنگ های جدید را توسط کوسن ها و بالش ها به آن اضافه می کنند. اگر می خواهید مبل های منزل به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شوند، سلیقه شما در انتخاب رنگ نقش مهمی ایفا می کند برای مثال رنگ سبز یا آبی مبلمان در نشیمنی با دیوارهای سفید رنگ، بی نهایت جذاب و زیبا جلوه خواهد کرد.

 

مبل راحتی یو شکل

مبل راحتی یو شکل

نحوه چیدن مبلمان یو شکل در منزل

در نهایت برای نحوه دکوراسیون میز تلویزیون که متناسب با مدل مبلمان طرح یو باشد پیشنهاد میکنیم که تلویزیون به دیوار نصب شود و از یک میز تلویزیون با ارتفاع کم استفاده شود تا بهترین بازدهی و زیباترین چیدمان را در منزل خود داشته باشید