مبل شیک انتخاب شیک پسندان

مبل شیک انتخاب شیک پسندان

مبل شیک انتخاب شیک پسندان 333 272 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

انتخاب مبل شیک

امروزه انتخاب و خرید یک مبل شیک از میان صدها نوع مبلمان در رنگ ها و مدل های مختلف سخت به نظر می رسد ، اما آنچه که کار شما را راحت تر می کند این است که بدانید مبل شیک به چه مبلی می گویند . گاهی اوقات  ممکن است یک مبل شیک باشد امابه کار شما نیاید . مثلا خیلی جاگیر باشد و در پذیرایی خانه و یا محل کارتان جا نشود و یا گاهی یک مبل به نظر ظاهر و مبل شیک است اما رنگ بندی زیبایی ندارد . گاهی هم ممکن است مبل شیک با مبلی که مد روز است اشتباه گرفته شود و یا اینگونه تصور شود که هر مبلی  در بازار است و به اصطلاح مد است حتما شیک و زیباست ، اما این تفکر اشتباه است .گاهی اوقات ممکن است خودتان هم تجربه کرده باشید که مبل هایی که  مد روز هستند به لحاظ شیک بودن از مبل های دمده یه پله پایین تر باشند .

 

در انتخاب مبل شیک می توان از نکات زیر کمک گرفت :

۱_ اندازه ی مناسب داشته باشد ( جمع و جور باشد و مزاحم چیدمان وسایل دیگر نباشد )

۲ _ ترکیب رنگ زیبا در پارچه و چوب داشته باشد .

۳ _در آن فناوری روز و هماهنگی با ذائقه ی مشتری لحاظ شده باشد.

البته در کنار این سه عامل کیفیت و قیمت مبل نیز اهمیت دارد . یک مبل شیک بدون کیفیت و یا عرضه شده با قیمت بالا آنچنان مورد استقبال عموم مردم قرار نخواهد گرفت .

فرض کنید شما یک مبل شیک با معیار هایی که در بالا گفته شد و یا با معیارهایی که خودتان داشتید پیدا کردید حالا باید چه کنید

اینجاست که باید به مسئله گذر زمان فکر کنید . یعنی این مبل شیک که شما قصد خریدش را دارید تا چند ماه یا چند سال شیک خواهد ماند!!

اگر شما در انتخاب خود دقت نکنید و مبلی را بخرید که بعد از  مدت کوتاهی دلتان را بزند ، هم از انتخاب خود پشیمان خواهید شد و هم متحمل ضرر مالی شده اید .

پس مسئله گذر زمان در شیک بودن و ماندن مبلمان خود را جدی بگیرید .

اگر فرصت و حوصله دارید ، وقت بیشتری را برای خرید مبلتان صرف کنید تا مجبور نشوید بعد از مدتی کوتاه با دیدن مبلمان های دیگر  که هم از طرح و زیبایی و هم کیفیت عالی برخوردار هستند ، از خرید خود پشیمان شوید .

البته ما یک پیشنهاد نیز برای شما داریم و آن اینکه اگر مبلمان منزلتان ظاهری نامناسب پیدا کرده و یا فرسوده شده شما می توانید با تعویض پارچه ، فوم و فنرهای مبلمان خود روحی تازه به آن ببخشید و یک مبلی شیک در منزل خود داشته باشید . و اگر از رنگ کلاف مبل (قسمت چوبی ) خود خسته شده اید، آن را به یک واحد رنگ کاری مبل ببرید تا یک رنگ جدید به آن بزند . البته باید بعد اقتصادی آن را هم در نظر بگیرید . گاهی شاید خرید یک مبل جدید از تعمیر و رنگ کاری آن ارزان تر تمام شود .

به یاد داشته باشید یک مبل شیک والبته مناسب حال شما می تواند فضای خانه و یا محل کار شما را زیباجلوه دهد.