هارمونی در چیدمان با ست کردن مبل با پرده

هارمونی در چیدمان با ست کردن مبل با پرده

هارمونی در چیدمان با ست کردن مبل با پرده 564 705 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

 چگونه ست کردن مبل با پرده را یاد بگیریم؟

ست کردن مبل با پرده یکی از دغدغه های مهم امروزه برای تمامی خانم هاست.نکته ی بسیار مهمی که در انتخاب لوازم منزل اهمیت بسیاری دارد هارمونی و انتخاب رنگ هاست.سوالی که شاید برای همهی ما پیش می آید اینکه چگونه مبل خود را با پرده ها ست کنیم.

یکی از عوامل داشتن دکوراسیون شیک ست کردن مبل با پرده است.

اصول ست کردن رنگ مبل با پرده

یکی دیگر از راه های ست کردن مبلمان با سایر لوازم منزل، ست کردن مبل با پرده است که به عنوان یکی از اصولی ترین قواعد دکوراسیون منزل به شمار می رود. برای ست کردن مبل و پرده استفاده از ترکیب رنگ کوسن ها و یا انتخاب جنس و طرح پارچه ای هماهنگ با مبل و کوسن برای پرده به خصوص والان آن توصیه می شود.

ابتدا باید مبلمان تان را بخرید سپس بر اساس طرح و رنگ آن فرش و پرده را انتخاب کنید به طور مثال اگر مبلمان تان سفید و صورتی است باید پرده سفید انتخاب کنید با والان های صورتی، فرش تان هم باید رنگ روشن باشد مثلا کرمی که مقدار بسیار کمی رنگ صورتی در آن به چشم بخورد.

البته در ست کردن رنگ وسایل خانه کمی هم تفاوت بد نیست، اینکه همه وسایل دقیقا یک رنگ باشند جالب نیست سعی کنید از دو یا سه رنگ در ست کردن وسایل استفاده کنید.

ست کردن مبل با پرده

ست کردن مبل با پرده

به طور کلی نمی‌توان برای ست کردن لوازم و منزل قانون مشخصی وضع کرد، به خصوص در رابطه با مبلمان که عنصر اصلی و کلیدی فضای خانه محسوب می‌شوند.

بنابراین بهتر است با توجه به فضای داخلی تان، مدل و طرح و رنگ مبلمانتان، و جزییاتی مانند ابعاد و متراژ فضایی یکی از موارد را برای ست کردن رنگ مبل و پرده خود انتخاب کنید، اما توجه داشته باشید که می‌توانید مبل خود را همزمان با فرش و پرده همانگ کنید و ظاهر دلچسب تری برای فضای داخلی تان به وجود آورید.

ست کردن مبل با پرده

ست کردن مبل با پرده

برای ایجاد هارمونی بهتر در فضای داخلی تان بهتر است قبل از خرید هر وسیله‌ای مدل‌های متنوع ست کردن رنگ مبل با فرش و یا پرده را در نظر بگیرید تا بتوانید مناسب‌ترین هارمونی را برای دکراسیون داخلی منزلتان انتخاب کنید در بند بعدی نمونه‌های متنوعی از آن را با شما به اشتراک گذاشته این تا انتخاب آسان تری داشته باشید.