وینرال رتبه سوم از دومین مسابقه صادراتی مبلمان منزل IFEC

وینرال رتبه سوم از دومین مسابقه صادراتی مبلمان منزل IFEC

وینرال رتبه سوم از دومین مسابقه صادراتی مبلمان منزل IFEC 500 632 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

اسامی برندگان دومین دوره مسابقه مبلمان صادارتی ایران(مبلمان منزل) ۱۳۹۶ IFEC 2017 اعلام شد که شرکت وینرال به عنوان مقام سوم صادرات مبلمان منزل معرفی گردید:

 

 

مبلمان منزل

صادرات مبل

 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، پژوهشگاه استاندارد ایران با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، دانشگاه علمی و کاربردی طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون و شرکت مهندسی نیکان کیفیت‌اندیش که از صلاحیت‌های فنی لازم در حوزه استانداردسازی محصول و فرآیندهای تولید و نیز سوابق حرفه‌ای در حوزه تدوین و اجرای استانداردهای ملی حوزه مبلمان و دکوراسیون برخورداراست، توانسته‌اند ساختاری قابل‌قبول برای برگزاری اولین دوره مسابقه صندلی اداری استاندارد را طرح‌ریزی کند. ساختاری که طبعاً متناسب با روند توسعه کمی و کیفی رویکرد کیفیت در سال‌های آتی، توسعه و تکامل خواهد یافت.

خوشبختانه مسابقه از سوی شرکت‌های تولیدکننده صندلی با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. طی رقابتی فشرده که بر اساس سرفصل‌های متعددی نظیر ویژگی‌های ظاهری و  زیبایی‌شناختی محصول، خدمات واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه و آزمون‌های ابعادی و استحکام محصول انجام شد شرکت های مطرح مورد ارزیابی قرار گرفتند.

از آنجایی‌که تولید کالای کیفی و استاندارد با هدف رونق عرضه و صادرات انجام می‌شود همه سخنرانان در این مراسم تأکید ویژه‌ای بر اهمیت و جایگاه طراحی محصول و رعایت روندها و استانداردهای لازم برای صادرات داشتند. با توجه به اهمیت استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای عرضه محصولات از سوی سخنرانان در این مراسم بر ضرورت رویکردهای نوین در عرصه تولید محتوی درکنار تولید کیفی محصول تاکید به عمل آمد.

 

 

مسایقه صادرات

تندیس برنزی دومین مسابقه صادرات مبل ایران