پارچه رویه مبل راحتی

پارچه رویه مبل راحتی

پارچه رویه مبل راحتی 760 600 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

تمام زیبای یک مبل به پارچه رویه مبل آن است. پارچه رویه مبل راحتی خیلی زود آسیب می بیند. با همه مراقبت هایی که می کنید باز هم پارچه ها رنگ و روی خود را از دست می دهند و دیگر زیبایی روزهای اولیه را ندارند. اگر اسکلت مبل راحتی سالم است و فقط رویه مبل آسیب دیده، با تعویض پارچه مبل راحتی و رویه کوبی مبل می توانید چند سال دیگر هم از آن استفاده کنید. با توجه به قیمت بالای مبلمان بهترین راه حل اقتصادری در این روزها تعویض پارچه ی رو مبلی است.

ace-fix مبل راحتی و ارگونومیک ای سی فیکس

ace-fix
مبل راحتی و ارگونومیک ای سی فیکس

خرید پارچه رویه مبل

در خرید پارچه اصلا صرفه جویی نکنید. زیبایی مبلمان و دوام روکش مبل ها بستگی به انتخاب پارچه مناسب دارد. سعی کنید یک پارچه با جنس شبیه به روکش اولیه تهیه کنید ولی برای تنوع بهتر است رنگ رویه را تغییر دهید. از مبل ها عکس بگیرید و به فروشنده نشان دهید. به این ترتیب می توانید روی راهنمایی او برای خرید پارچه روکش مبل ها حساب کنید.

انتخاب رنگ پارچه با توجه به شرایط زندگی

اگر دارای فرزند کوچکی هستید و یا منزلتان پر رفت و آمد است و احتمال کثیف شدن مکرر روکش مبلتان وجود دارد ، برای روکش مبل خود رنگ های چرک تاب انتخاب کنید. بدین معنی که هر رنگی را که انتخاب نموده اید کمی چرک تاب تر یا پر مایه تر از آن را در نظر بگیرید تا در صورت کثیف شدن پارچه مبل لکه ها بر روی آن نمایان نباشد.

قیمت رویه مبل مبل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رویه مبل مبل معمولا وابسته به مواردی است که لازم است انجام دهید. نوع پارچه مبل انتخابی، میزان خرابی مبل، تعداد متراژ پارچه مبل مورد نیاز، انواع مبل، میزان کار و … در هزینه رویه کوبی مبل وابسته است. نوع پارچه بر دستمزد رویه کوبی هم اثرگذار است. چرا که میزان دقت و مهارت استادکار را تعیین می‌کند.