چیدمان مبل راحتی با آباژور

چیدمان مبل راحتی با آباژور

چیدمان مبل راحتی با آباژور 450 451 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

چیدمان مبل راحتی با آباژور در منزل را یاد بگیرید

هارمونی ترکیب مبل راحتی با آباژور

چیدمان مبلمان یکی از مهم ترین اصولی است که در زمان دکوراسیون کردن باید به آن توجه شود، در کنار مبلمان حتما به نورپردازی هم توجه کنید پس حتما چیدمان مبل راحتی با آباژور را در دکوراسیون خود قرار دهید.

نور و روشنایی باعث ایجاد آرامش و راحتی در زندگی روزمره میشه و هر فضایی با نور مناسب، جلوه ای تازه تر پیدا میکنه.

توجه به رنگ پردازی با استفاده از مبل، دقت نظر به نوع چیدمان، استفاده از فضای مناسب برای قرار دادن مبل ها همگی عواملی است که باید به آن توجه شود.

آباژورها از جمله لوازم روشنایی دکوراتیو در دکوراسیون داخلی به حساب میان که علاوه بر روشنایی، نقش موثری در زیبایی فضاها دارن.

 

چیدمان مبل راحتی با آباژور

چیدمان مبل راحتی با آباژور

به عنوان مثال برای رنگ پردازی بهتر با یک سرویس مبل، نیازی نیست حتماً تمام پارامترهای موجود در فضا از یک رنگ الهام گرفته شده باشند.

اصلی که در دیزاین باید به آن توجه شود دقت کردن به هارمونی رنگ در محیط است.

از سوی دیگر نیاز است به نوع چیدمان و مبلی که مد نظر می دهیم نیز توجه کنیم مثلاً مبل ال گزینه مناسبی برای اتاق نشیمن است و چیدمان مبلمان سلطنتی برای اتاق پذیرایی بهتر است.

انتخاب چیدمان مبل راحتی با آباژور

با توجه به اینکه آباژور در چه فضایی قرار میگیره مانند اتاق نشیمن، اتاق خواب، ورودی و هر فضای دیگه ای، سبک و مدل اون متفاوته.

شما بر اساس رنگ دکوراسیون داخلی میتونین رنگی مکمل یا کاملا متضاد رو برای آباژور انتخاب کنین.

اگه تمایل دارین که آباژور یه نقطه ی کانونی و اصلی در فضای شما باشه باید از رنگ های پر جنب و جوش و شاد استفاده کنین تا کاملا برجسته و نمایان باشه.

برای داشتن یه فضای ظریف و آروم میتونین از رنگ های خنثی کمک بگیرین رنگی متناسب با دکوراسیون و در صورتی که فقط نور آباژور برای شما مهمه بهترین رنگ سفیده، چون بیشترین نور رو در اختیارتون میذاره.