ابعاد استاندارد مبل‌ راحتی

ابعاد استاندارد مبل‌ راحتی

ابعاد استاندارد مبل‌ راحتی 600 474 مبلمان وینرال | تولید کننده مبل راحتی

اغلب برای همه ی ما داشتن مبل راحتی زیبا مهم ترین فاکتور به حساب می‌آید، اما در کنار زیبایی باید به ابعاد استاندارد مبل‌ راحتی هم توجه کرد. به همین خاطر ابعاد استانداری برای مبل‌های راحتی ارائه شده‌اند تا خرید آسان تری داشته باشید. اینجاست که اندازه‌گیری دقیق مکان و محل قرارگیری آن اهمیت پیدا می‌کند و عدم توجه به آن می‌تواند مشکلات فراوانی را برای شما ایجاد نماید. عواملی مثل رنگ،جنس پارچه،سبک مبلمان بسیار مهم است اما هیچ کدام به مهمی ابعاد استاندارد مبل‌ راحتی نمی‌باشد.

اگر اندازه مبلمان شما دقیق باشد، دیگر احتمال اینکه در انتخاب مبل اشتباه کرده باشید، بسیار کمتر می‌شود.امروزه مدل‌های متنوعی از مبل‌های راحتی در بازار موجود هستند و همین انتخاب‌های زیادی را پیش روی شما قرار می‌دهد. خوشبختانه بیشتر مبلمان‌هایی که تولید می‌شوند، از استانداردهای اندازه‌گیری خاصی پیروی می‌کنند و شما می‌توانید با اطلاع از این اندازه‌گیری‌های استاندارد، پروسه‌ی خرید مبل‌تان را بسیار ساده‌تر کنید. به این ترتیب شما می‌توانید قبل از اقدام به خرید مبل راحتی از اندازه‌ی قطعه‌ی انتخابی‌تان آگاه شوید و مطمئن باشید که مبل شما با اندازه‌ی فضای داخلی‌تان هماهنگ خواهد بود و مشکلی پس از خرید نخواهید داشت.

همینطور این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر در مورد دکوراسیون اتاق‌تان تصمیم بگیرید و بقیه اتاق را متناسب با آن بچینید.

 

مبل راحتی زیبا - مبلمان راحتی

مبل راحتی زیبا – مبلمان وینرال

ابعاد استاندارد مبل‌ راحتی

بیشتر مبل‌های راحتی اندازه‌ی تقریبا یکسانی دارند. به این نکته توجه کنید که ابعاد تمامی مبلمان به خاطر سبک کار،پارچه ی مبل و رنگ پارچه از هم متفاوت هستند. ابعاد استاندارد برای مبل‌های راحتی سه نفره از عرض ۲۱۴ و عمق ۸۹ سانتی‌متر تشکیل شده است.البته این اندازه‌هایی که ما در اینجا به آن‌ها اشاره کردیم، تا ۵ سانتی‌متر متغیر هستند. یعنی مبل انتخابی شما ممکن است که از هر یک از اندازه‌های بالا، ۵ سانتی‌متر  کمتر یا بیشتر باشد. ابعاد استاندارد صندلی راحتی نیز عموما دارای عرض و عمق ۸۹ سانتی‌متر است.

ابعاد استاندارد مبل راحتی

ابعاد استاندارد مبل راحتی – وینرال

ابعاد استاندارد میز جلو مبلی

ابعاد استاندارد برای میزهای جلو مبلی نیز وجود دارند و این ابعاد شامل عرض ۷۷ سانتی‌متر و طول ۱۲۲ سانتی‌متر برای میزهای مستطیلی است. ابعاد استاندارد میزهای جلو مبلی مربعی شکل نیز دارای طول ۶۱ سانتی‌متر می‌باشد. همینطور طول و عرض میزهای کنار مبلی مستطیلی به ترتیب برابر ۶۱ سانتی‌متر و ۷۲ سانتی‌متر هستند.